تبلیغات
ناگفته ها - روحانی مچکریم!
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
ناگفته ها
هر گونه کپی برداری از این وبلاگ آزاد است، حتی بدون ذکر منبع nagoftehaa.ir
خدا کند شورش را درنیاورند. ایرانی جماعت عادتش اینست، انقدر شوخی میکند تا دعوا شود. انگار اصلا شوخی میکند که دعوا شود. یعنی خدا نکند یک چیزی جنبه ی شوخی داشته باشد. تا از ما تحت قضیه یک چیز جدید کشف و ضبط نکنند ول کن ماجرا نیستند.
طرف مرده هم باشد قبرش از ویبره ترک میخورد.

جاهای دیگر را نمیدانم ولی ایران را خوب میشناسم. همیشه همه چیز با شوخی شروع می شود. اصلا شده است یک سبک بازی. اگر میخواهی برنده شوی باید از شوخی شروع کنی. 

شریعتی کافی نبود؟ انقدر شوخی کردند که شوخی و جدی با هم قاطی شد و یکدفه همه از بین رفت.

یادم است اصطلاح مچکریییم را اول از یک مصرف کننده شنیدم. مصرف کننده بود دیگر. هروئین مصرف میکرد مثل ما که غذا مصرف میکنیم. گفتم مصرف یاد یک خاطره افتادم. یک بار آن قدیمها که شکست عشقی خورده بودم آخر شبی زیرباران سیگار پشت سیگار یکدفه یک بنز جلویم ترمز زد. نیروی انتظامی بود برایم مهم نبود. گفت چی مصرف کردی؟ یکم فکر کردم یک پوسخند زدم گفتم غذا! نفر هم یک پوسخند زد گفت حرکت کن. منم گفتم goodluck. آن موقع هنوز فیلم taken ساخته نشده بود که goodluck ش معروف شود ولی من داشتمش.

 داشتم میگفتم کسانی که مصرف میکنند میگویند وقتی بیش از حد مصرف کنی به طوری که تمام بدنت بی حس شود یک صدای می آید. یعنی میشنوی که سلولهای بدنت با صدای بلند فریاد میزنند ازت مچکریم...

این تلخ ترین تشکریست که تا به حال شنیدم. امیدوارم هیچوقت سلولهای بدنتان بابت مواد ازتان تشکر نکنند. حالا هروقت مچکریم روحانی را میبینم یاد این مچکریم لعنتی می افتم


امام راحل

شوشول فرنود

انگشت شیث

شریعتی

جنتی

دوشواری

روحانی مچکریم...
درباره وبلاگ
بیایید همه با هم بکاریم آن درخت محبت را و سپس گسترشش دهیم به پهنای همین جهان هستی

آخرین مطالب
نویسندگان
مطالب پربازدید
پیوند ها
آرشیو مطالب
آمار سایت

ابزار وبمستر

خرید شارژ