تبلیغات
ناگفته ها - كرم عجیب یا دانشمند خالی بند
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
ناگفته ها
هر گونه کپی برداری از این وبلاگ آزاد است، حتی بدون ذکر منبع nagoftehaa.ir
 چند وقت پیش محققان یكی از همین كشورهای روم به دیوار می آیند وقتشان را میگذارند روی چند عدد كرم خاكی، از همین هایی كه تو باغچه های ما وی لن هیچ كس هم تحویلشان نمیگیرد.
 اینها چندتا از آن خوشگل هایش را برمیدارند با احترام پرت میكنند یك جای تاریك زیر. بعد نامردی نمیكنند غذاها را بر میدارند پرت میكنند یه جای پرنور كه طبق گفته خودشان كرم در زیر نور حالت تهوع میگیرد و كارش به سرم میكشد. بعد اینها را انقدر گشنگی میدهند كه كرمها مجبور شوند از زیر خاك رخت بركنند و بروند زیر نور تا غذا هارا بخورن زنده بمانن. این زبان بسته ها كه میروند غذاها را میخورند این دانشمندان ما از در پشتی میپرن داخل. چه كار میكنن؟ میرون این كرم های ننه مرده را از كله جدا میكنند یا به نوعی كله را ازشان جدا میكنند. بعد با یك عده كرم تازه وارد دوباره پرت میكنند داخل همان اتاق تاریك بی غذا كه گشنگی بكشند. اینجاست كه معجزه صورت میگیرد. آن كرم هایی كه كله نداشتند و بعد از مدتی دوباره كله جدید* برای خودشان ساختند زودتر از آن با كله های فابریكی بی تجربه راه نور را پیدا میكنند و به غذا میرسند. بعد دانشمندان در همین لحظه تاریخی به این نتیجه میرسند كه كرم ها از اطلاعات داخل مغزشان در یك جای دیگر از بدنشان (كه احتمالا امن تر از قسمت های دیگر است) یك بك آپ میگیرند كه در صورت جدا شدن كله شان از اطلاعات اصلی پاك نشود و بتوانند بهتر از قبل به سیر تكاملیشان ادامه دهند.


پ ن : برداشت ما این است. یا این دانشمندان میخواهند سر شوخی را باما باز كنند یا مغز كرم در جای دیگر از بدنش است، یعنی این مغزی كه دانشمندان كنده اند برای رد گمكنی بوده و كله اصلی در یك جای دیگر كار گذاشته شده بوده زیرا كلن كله كرم همیشه در خطر است و بهتر این است كه در قسمت جلویی نباشد. یا اینكه اصلا این كرم ها سروته ندارند و همه بدنشان مغز است.


*:‌ میدانید كه كرم را از هرجایش قطع كنید دوباره ترمیم میشود حتی در حد سالاد شیرازیدرباره وبلاگ
بیایید همه با هم بکاریم آن درخت محبت را و سپس گسترشش دهیم به پهنای همین جهان هستی

آخرین مطالب
نویسندگان
مطالب پربازدید
پیوند ها
آرشیو مطالب
آمار سایت