تبلیغات
ناگفته ها - مطالب خرداد 1390
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
ناگفته ها
هر گونه کپی برداری از این وبلاگ آزاد است، حتی بدون ذکر منبع nagoftehaa.ir
آرمین 31 خرداد 90 نظرات ()
آهنگ زیبای "دوست دارم" از بابک جهانبخش عزیز. ( کیفیت 320kb)

لینک دانلود

و آهنگ "میگم من عاشقم" از داود چرگری عزیز .(کیفیت 128kb  )

لینک دانلودآرمین 22 خرداد 90 نظرات ()

هیچوقت نخواستم عروسک خیمه شب بازی باشم

بلکه همیشه سعی کردم سر نخ ها رو در دست داشته باشم

دیالوگ مارلون براندو در فیلم پدرخوانده


پ ن : عروسک ها را میبینیم و از رقصشان لذت میبریم . بعضی وقتها فراموش میکنیم که عروسک اند. واقعا کیست که سر نخ ها در دستش است ؟ آیا خودش هم میتواند به این خوبی برقصد ؟ مهم نیست .مهم این است که رقصاندن را خوب بلد است .

باید حواسمان به سر نخ ها باشد. خوب حواسمان باشد...

پ ن 2 :این پستمو خیلی دوست دارم . احساس کردم بهش احتیاج دارم دوباره آوردمش نزدیک که بیشتر ببینمش .

قانونا نباید پست جدید میذاشتم سعی میکنم تکرار نشه. شما حساس نشید

3 هفته نیستم . ینی هستما فقط از این پست مستا خبری نیست . بی زحمت تشریف نیارید که بیشتر از این* شرمندتون نشم .
و به عنوان سخن آخر:

روشن بنگر که آفتاب است       آن نور که خوانیش به مهتاب

(شاه نعمت الله ولی)


*:
منظورم از *این* این عکسه نیست منظورم اونه...یک روز که به دیدن او رفته بودم گفت : حالا وقت غذاست . بعد پارچه خوش رنگی به ابعاد چهل در پنجاه سانتی متر که خود آن را سفره می نامید آورد و گفت : این را با قیچی از یک سفره بزرگ جدا کرده ام . یک پیاز بر آن نهاد . نان وکمی نمک . به هنگام بازگرفتن پوست از پیاز ، با آن درست مثل نعمتی عزیز رفتار می کرد ، با حرکاتی پرازمهر وحق شناسی . وبعد همان طور که نان پیازو نمک می خورد با چشمانی پر از خشنودی به دو پنگوئن سیاه وسفید بردیوار که خود نقاشی کرده بود نگاه می کرد . آیا این عین دارایی نیست؟


خاطرات رضا صفریان از حسین پناهیو خدا گفت: من همه جا با شما بوده ام، هستم و خواهم بود و حتی در جهنم نیز تنهایتان نخواهم گذاشت. شما همراه با من وارد آن جا می شوید و من هستم که از آن عبورتان می دهم؛ جایی که نه زمان در آن وجود دارد و نه مکانی محسوب می شود؛ هر چند که شما آن را مکان می پندارید؛ همان گونه که به علت عدم وجود زمان، آن را جاویدان نیز می انگارید. تنها چیزی که در جهنم وجود دارد، آتشی از جنس آگاهی است که برای شما تلخ و برای من شیرین است. زیرا به کمک این آتش است که حایل بین من و شما که همان حجاب ناشی از گناهان شما است، سوزانیده شده، پس از آن ما به یکدیگر رسیده، بعد از پیمان نخست، بار دیگر شما را باز می یابم تا برای «آزمایش آخر»، این بار همه ی قدرت خود را در اختیار شما بگذارم.
اینک ما به هم رسیده ایم؛ چیزی که ظاهراً منتظرش بودید و وصالی که طلبش را داشتید؛ اما نه به اندازه ای که من مشتاق بودم.
شما مرا بخشنده می دانید؛ ولی اصلاً حد آن را نمی دانید و از آن صرفا تصوری مبهم دارید. میزان بخشندگی من را پس از وصال خواهید فهمید؛ وقتی که همه ی قدرت خود را به شما ببخشم. فقط در آن جاست که مفهوم بخشنده ی مهربان را خواهید فهمید. حال من هستم و شما. آیا با داشتن همه ی قدرت من و احساس بی نیازی، باز هم طالب من خواهید بود؟
من برای رسیدن به شما، مرگ و جهنم را خلق کردم تا نشانی بر «رحیم» بودن من باشد و نشانی بر قدرت خلاقیتی که ناشی از شوق رسیدن به شما است و شما ناآگاه و بی خبر از آن، هر لحظه در آه و ناله و فریاد و طغیان نسبت به من قرار دارید.
مرگ و جهنم، همچون داروهای تلخی هستند که مادری با دلسوزی تمام به زور به طفل خود می خوراند تا او را درمان کند ولی خود بیش از طفلش تلخی دارو را درک می کند و طفل بی خبر از همه جا و بدون اطلاع از عشق مادر،گریان و نالان است از این که چرا چنین خشونتی نسبت به او اعمال می شود. بدون مرگ وجهنم، ما هرگز به یکدیگر نمی رسیدیم و حداقل، من عاشقی مهجور می ماندم و شما نیز در نیازمندی ابدی باقی می ماندید. اما شما بعد از این وصال، همین که مطمئن شدید که عاشق سینه چاک، در اختیار شماست و شما سوار بر اریکه قدرت او می توانید یکه تازی کنید، با او چه می کنید؟
من «رحمان» بودم تا بتوانم بازیگوشی ها و بی اعتنایی های معشوقم را نظاره کنم و باز هم به دنبال او باشم و سایه ی رحمانیت خود را بر سر او بگسترانم. در عوض شما نمی دانید که با من چه کرده اید! ای کاش من نیز می توانستم مانند شما شکایت های خود را به جایی ببرم! اما از این بابت نیز ناراضی نیستم؛ زیرا که من هم اگرچه سرانجام آگاه می شوید و شما را دارم و می دانم که بالاخره از یکدیگر راضی خواهیم شد.
آری من به شما می رسم و همه چیز خود را به پای معشوق خود تقدیم می کنم و در آن صورت آن جا بهشت شما خواهد بود. نه آن بهشت روز نخست که بهشت ناآگاهی بود؛ بلکه بهشت آگاهی. بهشت هایی که شما آن را بر اساس آگاهی ها، دانسته ها و میل وسلیقه های خود بنا خواهید کرد. پس از کسب این تجربه خواهید فهمید که همه چیز عاشق شما، در اختیار شماست و شما می توانید با قدرتی که در اختیار دارید، جهان ها خلق کرده، بر ابعادی سایه بگسترانید که هرگز تصورش را نداشتید و به زودی یقین حاصل می کنید که دارای قدرتی خدایی هستید. آن زمان که شما اینگونه خدا شدید، می خواهید بدانید که با من چه خواهید کرد؟
شاید اگرهمه داستان را بدانید، برای من عاشق گریه کنید. برخی از شما پس از کسب اطمینان از قدرت خدایی خود و احساس بی نیازی نسبت به من، خواهیدگفت: "حالا که خدا هستیم وبی نیاز به او، چرا برای خود خدایی نکنیم؟" و فقط عده ی اندکی خواهند بود که خدایی در وحدت را انتخاب کرده، به سوی من آمده، با من به وحدت می رسند. بلی! خدای در وحدت و خدای در کثرت، آخرین آزمایش است و شما کدام را انتخاب خواهید کرد؟
شاید بگویید که برای اتخاذ چنین تصمیمی وقت بسیاری باقی است! بلی هست. اما شما امروز همان کاری را انجام می دهید که دیروز مقدمه اش را چیده اید و امروز نیز مقدمه ی کارهای فردا را تدارک می بینید و احتمال دارد فردا همان کاری را بکنید که امروز انجام می دهید. پس امروز مرا دریابید تا حرکت شما کسب آگاهی و تمرینی برای فرداها باشد، جایی در لامکان و لازمان؛ تا شما به طور حتم مرا انتخاب کنید؛ خدای در وحدت را و خدایی که عاشق شما است! مرا دریابید.

پ ن :  راست میگن حرف حق جواب نداره .Spirito با استفاده از لوله های PVC در سایز و اندازه های مختلف، اقدام به طراحی سری جدیدی از انواع میز، کتابخانه، ویترین و سایر وسائل مربوطه در فضای داخلی ساختمان کرده است که با این ابتکار جدید می تواند در کمترین فضای ممکن بیشترین بهره وری را دراختیار کاربران قرار دهد.

این لوله های منعطف PVC با لایه ای از ورقه پلاستیک فشرده رنگی پوشانده شده است که می تواند علاوه بر افزایش جذابیت به طول عمر و مقاومت آن بیفزاید.

همچنین این لوله های دکوراسیون داخلی ساختمان به دلیل قابلیت انعطاف پذیری بالا در هر طرح و مدلی با زاویه و اندازه های متفاوت طراحی و تولید می شوند، به طوری که کاربر می تواند از رنگ های متنوع این لوله های PVC را دراختیار داشته و مورد استفاده قرار دهد.
پ ن: گفتم بد نیست یکم به مغزمون استراحت بدیم .
از این دکوراتورایی که با کمترین هزینه میان چیزای خوشگل خلق میکنن خوشم میاد . دکور خوب داشتن به مایه تیله نیست به ذوق و سلیقه و خلاقیته . این طرح خیلی جاها به درد میخوره . اولا اینکه محدودیت اندازه نداره, هر قد و اندازه ای که بخوای میتونی در بیاری دوما هر رنگی که دوست داشته باشی میتونی در بیاری و سوما وزنشم خیلی سبکه . ارزونم که هست این مهمترین حسنشه . دیگه چی میخوایید ؟
 کسایی که میخوان با خرج کم یه دکور نسبتا جذاب و فانتزی واسه مغازشون بزنن به نظر من این طرح خوبیه
.برچسب ها: معماری،
(تعداد کل صفحات:3)      [ 1 ]   [ 2 ]   [ 3 ]  
درباره وبلاگ
بیایید همه با هم بکاریم آن درخت محبت را و سپس گسترشش دهیم به پهنای همین جهان هستی

آخرین مطالب
نویسندگان
مطالب پربازدید
پیوند ها
آرشیو مطالب
آمار سایت