تبلیغات
ناگفته ها - مطالب اردیبهشت 1392
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
ناگفته ها
هر گونه کپی برداری از این وبلاگ آزاد است، حتی بدون ذکر منبع nagoftehaa.ir
آرمین 24 اردیبهشت 92 نظرات ()
یک کتابی دارم، خیلی ظخیم است. انقدر که هروقت بالشم کوتاه باشد ،جای بالش کمکی ارتفاع سرم را تنظیم میکند. اسمش هست: تاریخ استقلال هند... یک بار یکمش را خواندم گذاشتم کنار. نه بخاطر گاندی. به خاطر انگلیسش. زیرسر باشد بهتر است تا توی سر.


آرمین 15 اردیبهشت 92 نظرات ()
دیدم زیر پایم دارد میلرزد. هول شدم زیرآب زدم. از آن زدن هایی که پشت بندش میگویی حالا بچگی کرده یک حرفی زده، شما ببخش. از آن زدنهایی که بعدش میگویی توروخدا کسی نفهمد من گفتم ها. از آن زدنهایی که پیش خودت میگویی کاش نمیزدم. از آنها... خیلی بد شد. نمیخواستم به این شدت بزنم. فقط ترسیده بودم. یکدفه انگار قدرت کلمات زیاد شد. انقدر زیاد که همه را کشید زیر آب. خودم هم که پایینتر ار بقیه.


آرمین 7 اردیبهشت 92 نظرات ()
آیا اخیرا شخصی، مکانی یا چیزی من را وسوسه کرده؟ اگر بله. آیا این وسوسه روی روابطم با دیگران تاثیر گذاشت؟ اگر بله. باید برای خودم توضیح دهم تا...


برچسب ها: خودت برای خودت،
زین پس اگر مطالبی با برچسب "خودت برای خودت" آمد حواستان باشد . سوال میپرسد و از خودت منتظر میماند. سوال را خودت از خودت میپرسی.اگر توانستی جواب را به زبان بیاور. اگر بیشتر توانستی بیاورش روی کاغذ،برای خودت اگر هم بیشتر، بیاور روی لینک نظرات،برای ما من هم اگر بتوانم روی نظرات می آیم. برای شمابرچسب ها: خودت برای خودت،
آرمین 5 اردیبهشت 92 نظرات ()
یک دوست خوب. یک آشنای جدید یک سخن و یک کتاب. همه باهم در یک زمان عجیب قرار گرفتند. احساس کردم مثل چرخ دنده های ساعت دارند به هم چفت میشوند. حالا هم احساس میکنم این ساعت شروع به کار کردن کرده. سخت است از درون گفتن. فقط بدانید عوض شده ام. عجیب عوض شده ام. فقط خدا کند باقی بماند. یک کار شاقی هم میخواهم انجام دهم، آن هم خدا کند بشود.


درباره وبلاگ
بیایید همه با هم بکاریم آن درخت محبت را و سپس گسترشش دهیم به پهنای همین جهان هستی

آخرین مطالب
نویسندگان
مطالب پربازدید
پیوند ها
آرشیو مطالب
آمار سایت